Razie a polițiștilor rutieri la intrarea în Târgu Jiu. Patru șoferi au fost prinși băuți la volan

Razie a polițiștilor rutieri la intrarea în Târgu Jiu. Patru șoferi au fost prinși băuți la volan

Polițiștii rutieri din Gorj au desfășurat, azi dimineață, o amplă acțiune pentru prevenirea și combaterea conducerii autovehiculelor sub influența alcoolului. Controalele au avut loc pe Drumul Național 67, la intrarea în municipiul Târgu Jiu dinspre localitatea Bălănești, una dintre arterele intens circulate din județ. În doar câteva ore, oamenii legii au verificat nu mai puțin […]


Citește articolul complet pe Gazeta de Sud

Alte știri din Gazeta de Sud