Curtea de Apel din Paris a dispus, joi, predarea către autoritățile române a lui Paul de România, care are de executat o pedeapsă de trei ani și patru luni de închisoare cu executare, primită în dosarul retrocedării ilegale a Fermei regale de la Băneasa. „Astăzi, 18 iunie, Curtea de Apel Paris a dispus predarea imediată […]
Alte știri din Gazeta de Sud
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/18 09:10
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/18 08:41
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/18 08:37
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/18 08:12
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/18 07:41
