Părinții adolescentului care a ucis nouă elevi și un paznic la o școală din Belgrad, condamnați la închisoare

Părinții adolescentului care a ucis nouă elevi și un paznic la o școală din Belgrad, condamnați la închisoare

Părinții adolescentului care a comis un atac armat la o școală din Belgrad, în mai 2023, soldat cu moartea a nouă elevi și a unui agent de securitate, au fost condamnați la închisoare pentru neglijență și abuz. Tatăl băiatului a primit o pedeapsă de 14 ani și șase luni, iar mama acestuia a fost condamnată […]


Citește articolul complet pe Gazeta de Sud

Alte știri din Gazeta de Sud