Un muncitor de 64 de ani, cetăţean turc, a murit, joi, după ce a căzut de la o înălţime de 12 metri, pe şantierul autostrăzii Sibiu-Făgăraș, în judeţul Sibiu. „Un echipaj SMURD cu medic a intervenit de urgenţă în extravilanul localităţii Avrig, pentru a acorda asistenţă medicală unui bărbat în vârstă de 64 de ani […]
Un muncitor a murit după ce a căzut de la 12 m înălţime, pe şantierul autostrăzii Sibiu-Făgăraș
- de Gazeta de Sud
- 2026/06/18 12:52
