Un muncitor a murit după ce a căzut de la 12 m înălţime, pe şantierul autostrăzii Sibiu-Făgăraș

Un muncitor a murit după ce a căzut de la 12 m înălţime, pe şantierul autostrăzii Sibiu-Făgăraș

Un muncitor de 64 de ani, cetăţean turc, a murit, joi, după ce a căzut de la o înălţime de 12 metri, pe şantierul autostrăzii Sibiu-Făgăraș, în judeţul Sibiu. „Un echipaj SMURD cu medic a intervenit de urgenţă în extravilanul localităţii Avrig, pentru a acorda asistenţă medicală unui bărbat în vârstă de 64 de ani […]


Citește articolul complet pe Gazeta de Sud

Alte știri din Gazeta de Sud