Ilie Bolojan a anunțat că va candida la șefia PNL

Ilie Bolojan a anunțat că va candida la șefia PNL

Ilie Bolojan a anunțat vineri, după reuniunea Consiliului Național al PNL, că își va depune candidatura la șefia partidului, afirmând că liberalii au nevoie de o conducere capabilă să asigure unitatea formațiunii și să construiască un PNL „puternic, credibil și respectat”. Mesajul a fost transmis vineri, pe facebook, după reuniunea Consiliului Național al PNL, în cadrul […]


Citește articolul complet pe Gazeta de Sud

Alte știri din Gazeta de Sud