Șofer băut din Alba, surprins de polițiștii din Orăștie conducând cu 139 Km/h, pe DN 7

Vineri, 3 iunie 2022, în jurul orei 19:30, un echipaj rutier din cadrul Poliției Municipiului Orăștie a oprit pe DN 7 (în zona km 353), un autoturism condus de un bărbat de 43 de ani, din judeţul Alba, care rula cu viteza de 139 km/h. Conducătorul auto a fost testat cu aparatul alcoolscop, care a […] The post Șofer băut din Alba, surprins de polițiștii din Orăștie conducând cu 139 Km/h, pe DN 7 first appeared on cugirinfo.ro | stiri Cugir | ziar Cugir.


Citește articolul complet pe CugirInfo

Alte știri din CugirInfo