Un motociclist din Alba a decedat pe DN 66, în apropiere de Simeria, după ce s-a izbit de un autoturism

Un motociclist din Alba și-a pierdut viața într-un accident rutier care s-a petrecut astăzi, 5 iunie 2022, pe DN 66, la intersecția cu localitatea Tâmpa, în apropiere de Simeria.  Din primele informații, un accident moto a avut loc pe DN 66 Deva-Hațeg, la km 207, în apropierea localității Tâmpa, unde conducătorul unei motociclete în vârstă […] The post Un motociclist din Alba a decedat pe DN 66, în apropiere de Simeria, după ce s-a izbit de un autoturism first appeared on cugirinfo.ro | stiri Cugir | ziar Cugir.


Citește articolul complet pe CugirInfo

Alte știri din CugirInfo