Un tânăr din Orăștie a ajuns la închisoare, după e a refuzat munca în folosul comunităţii

Un tânăr din Orăștie a ajuns la închisoare pentru că, în dosarul penal în care era judecat, a refuzat prestarea de muncă în folosul comunităţii. Tânărul a fost judecat pentru două infracţiuni: efectuare de operaţiuni financiare în mod fraudulos şi scces ilegal la un sistem informatic, fiind condamnat la pedeapsa rezultantă de 1 an şi […] The post Un tânăr din Orăștie a ajuns la închisoare, după e a refuzat munca în folosul comunităţii first appeared on cugirinfo.ro | stiri Cugir | ziar Cugir.


Citește articolul complet pe CugirInfo

Alte știri din CugirInfo