Marți după-amiază, în jurul orei 14.20, Inspectoratul de Poliție Județean Dolj a fost sesizat cu privire la faptul că pe strada Brestei, din municipiul Craiova, s-a produs un accident rutier.Lipsa de experiență la volan și-a spus cuvântul în cazul unei tinere de 19 ani, din județul Dolj. Ea a doborât cu mașina un stâlp aflat pe trotuarul unui drum din Craiova, după ce a pierdut controlul volanului.”La fața locului s-au deplasat polițiști din cadrul Biroului Rutier Craiova ...
Șoferiță de 19 ani, rănită după ce a intrat cu mașina într-un stâlp de beton
- de Cuget Liber
- 2026/06/16 14:36
