Liderul senatorilor AUR, Petrișor Peiu, consideră că programul de guvernare al eventualului Cabinet Veștea ar reprezenta o înșiruire de lozinci.„Nu ne luptăm pentru jucării! A apărut 'pe surse' programul de guvernare al eventualului Cabinet Veștea. El este identic cu programul elaborat de Eugen Tomac ( mai puțin reforma administrativă prin comasarea localităților și a județelor) și identic cu programul de guvernare al lui Ilie Bolojan. Totul - o înșiruire de lozinci, nimic ...
Petrișor Peiu, de la AUR, critică programul eventualului Cabinet Veștea! „O înșiruire de lozinci”
- de Cuget Liber
- 2026/06/18 09:45
