Ilie Bolojan și-a prezentat echipa la Congresul PNL și a atacat dur PSD. „Am luat un pacient în comă și am lăsat unul în recuperare”

Ilie Bolojan și-a prezentat echipa la Congresul PNL și a atacat dur PSD. „Am luat un pacient în comă și am lăsat unul în recuperare”

Președintele PNL, Ilie Bolojan, candidat pentru un nou mandat la conducerea partidului, și-a prezentat duminică echipa cu care dorește să conducă formațiunea în următoarea perioadă, în cadrul Congresului extraordinar al liberalilor desfășurat la Romexpo. În debutul discursului său, Bolojan i-a chemat pe scenă pe cei propuși pentru principalele funcții de conducere din partid. „Echipa alături de care îmi asum acest proiect este formată din: Prim-Vicepreședinte: Dan ...


Citește articolul complet pe Cuget Liber

Alte știri din Cuget Liber