A oprit la semnalul polițiștilor, apoi a fugit. Urmărire ca-n filme pe șosea

A oprit la semnalul polițiștilor, apoi a fugit. Urmărire ca-n filme pe șosea

Un șofer de 28 de ani din Focșani a fost urmărit de polițiști după ce a încercat să fugă în timpul unui control de rutină. Bărbatul a oprit inițial la semnalul polițiștilor, dar s-a răzgândit rapid și şi-a continuat drumulAgenții au pornit în urmărirea lui, dar, la un moment dat, șoferul şi-a abandonat maşina şi a încercat să scape. A fugit împreună cu pasagerul său, un bărbat de 54 de ani. Cei doi au fost prinşi rapid, iar poliţiştii au descoperit că ...


Citește articolul complet pe Cuget Liber

Alte știri din Cuget Liber