„Avem nevoie de stabilitate!” Mesajul lui Stolojan la Congresul PNL

„Avem nevoie de stabilitate!” Mesajul lui Stolojan la Congresul PNL

Congresul extraordinar al Partidului Național Liberal, desfășurat la Romexpo, în București, a debutat cu mesaje privind viitorul formațiunii și provocările cu care se confruntă România. Printre cei care au luat cuvântul s-a numărat și fostul președinte al PNL, Theodor Stolojan, care a subliniat rolul liberalilor în dezvoltarea țării și necesitatea unor măsuri pentru asigurarea stabilității.„Partidul Național Liberal a promovat și a acționat cu consecvență pentru ...


Citește articolul complet pe Cuget Liber

Alte știri din Cuget Liber