Florin Mitroi, la Congresul PNL: „Nu trebuie să ne fie teamă să primim oameni noi în partid”

Florin Mitroi, la Congresul PNL: „Nu trebuie să ne fie teamă să primim oameni noi în partid”

Președintele Consiliului Județean Constanța, Florin Mitroi, a declarat, la Congresul extraordinar al PNL, că partidul trebuie să rămână deschis către noi membri și către liderii care doresc să revină în familia liberală.Mitroi a afirmat că un partid puternic nu trebuie să se teamă de oamenii noi și că deschiderea către aceștia poate aduce un plus de valoare organizației.„Un om care este stăpân pe el, știe ce vrea și înțelege instituțiile pe care le reprezintă nu ...


Citește articolul complet pe Cuget Liber

Alte știri din Cuget Liber