Imagini de groază, surprinse în urmă cu puţin timp într-o localitate din Bistriţa-Năsăud. O fetiţă de 12 ani a fost spulberată de o maşină, chiar de pe trotuar, la scurt timp după ce a ieşit de la ore. Salvatorii au găsit-o inconştientă, alături de două persoane, rănite şi ele în accident.Impactul extrem de violent a fost surprins de camerele de supraveghere din zonă. Pe imagini se vede cum fata de 12 ani, elevă în clasa a cincea, care abia ieşise de la ore a intrat ...
Fetiță de 12 ani, spulberată de pe trotuar după ce a ieșit de la școală
- de Cuget Liber
- 2026/06/16 07:20
