O doctoriță anatomopatolog din Polonia a fost arestată preventiv pentru trei luni, după ce anchetatorii au descoperit 34 de fetuși umani îngropați în grădina fostei sale locuințe.Femeia, în vârstă de 57 de ani, este suspectată că a folosit fetușii în scopuri de cercetare și că i-a îngropat ulterior pe proprietatea sa, împreună cu alte deșeuri medicale. Potrivit procurorilor, aceasta a recunoscut că a transportat și îngropat materialele biologice găsite în urma ...
Caz șocant. 34 de fetuși umani, descoperiți îngropați în grădina unei doctorițe
- de Cuget Liber
- 2026/06/16 06:35
Alte știri din Cuget Liber
- de Cuget Liber
- 2026/06/16 05:05
- de Cuget Liber
- 2026/06/15 19:54
- de Cuget Liber
- 2026/06/15 18:10
- de Cuget Liber
- 2026/06/15 18:00
