Eugen Tomac, după retragere: „Am jucat cinstit, democratic și am făcut tot ce a depins de mine pentru România”

Eugen Tomac, după retragere: „Am jucat cinstit, democratic și am făcut tot ce a depins de mine pentru România”

Europarlamentarul Eugen Tomac a transmis, duminică, după ce şi-a depus mandatul în faţa preşedintelui Nicuşor Dan, că a acţionat corect şi democratic, fără să încalce vreo regulă. El a spus că pleacă împăcat, convins că a făcut tot ce a ţinut de el pentru România, şi că se întoarce la familia care i-a lipsit enorm."Îi mulţumesc domnului preşedinte Nicuşor Dan pentru încrederea acordată. Mi-am asumat, într-un moment dificil pentru ţară, această ...


Citește articolul complet pe Cuget Liber

Alte știri din Cuget Liber