Europarlamentarul Eugen Tomac a transmis, duminică, după ce şi-a depus mandatul în faţa preşedintelui Nicuşor Dan, că a acţionat corect şi democratic, fără să încalce vreo regulă. El a spus că pleacă împăcat, convins că a făcut tot ce a ţinut de el pentru România, şi că se întoarce la familia care i-a lipsit enorm."Îi mulţumesc domnului preşedinte Nicuşor Dan pentru încrederea acordată. Mi-am asumat, într-un moment dificil pentru ţară, această ...
Eugen Tomac, după retragere: „Am jucat cinstit, democratic și am făcut tot ce a depins de mine pentru România”
- de Cuget Liber
- 2026/06/14 07:00
Alte știri din Cuget Liber
- de Cuget Liber
- 2026/06/14 06:45
- de Cuget Liber
- 2026/06/14 06:10
- de Cuget Liber
- 2026/06/13 17:00
- de Cuget Liber
- 2026/06/13 16:35
- de Cuget Liber
- 2026/06/13 16:15
