Dinamo a anunțat despărțirea de mijlocașul francez Eddy Gnahore

Dinamo a anunțat despărțirea de mijlocașul francez Eddy Gnahore

Echipa de fotbal Dinamo a anunțat, marți, prin intermediul paginii oficiale de Facebook, despărțirea de mijlocașul francez Eddy Gnahore, după două sezoane și jumătate de colaborare.„Mulțumim, Eddy Gnahore! Sosit la Dinamo în ianuarie 2024, Eddy a jucat un rol important în menținerea clubului în Superliga României. Rolul său în echipă a fost bine definit, iar contribuția sa a fost esențială în dezvoltarea sportivă a echipei. Astăzi, colaborarea dintre Eddy Gnahore și ...


Citește articolul complet pe Cuget Liber

Alte știri din Cuget Liber