Constănțenii din cartierul Coiciu rămâne fără apă miercuri, 17 iunie

Constănțenii din cartierul Coiciu rămâne fără apă miercuri, 17 iunie

Locuitorii cartierului Coiciu din Constanța trebuie să își facă provizii de apă miercuri, 17 iunie, între orele 8:00 și 16:00. RAJA SA va sista furnizarea apei potabile pentru lucrări de reabilitare urgentă la rețelele stradale și căminele tehnice de la intersecțiile: Izvor cu Răzoare, Baba Novac cu Merișor, Poporului cu Rândunelelor, Baba Novac cu Andrei Mureșanu, Frunzelor și Crinului.Perimetrul afectat include străzile Ion Roată, Dumitru Marinescu, Dreptății ...


Citește articolul complet pe Cuget Liber

Alte știri din Cuget Liber