Administrația publică din comuna Independența a găzduit, recent, un eveniment dedicat sănătății, solidarității și implicării civice, organizat de Asociația copiilor și tinerilor cu diabet din județul Constanța „Sweet Land”, în parteneriat cu Primăriile Independența și Dumbrăveni, Organizația Femeilor Liberale Constanța și cu sprijinul Consiliului Județean Constanța.Proiectul, inițiat de primarul comunei Dumbrăveni, Luminița Șandru, a avut ca principal obiectiv ...
Administrația publică din Independența, gazda unei campanii de prevenire a diabetului
- de Cuget Liber
- 2026/06/16 09:25
Alte știri din Cuget Liber
- de Cuget Liber
- 2026/06/16 09:10
- de Cuget Liber
- 2026/06/16 08:25
- de Cuget Liber
- 2026/06/16 08:10
- de Cuget Liber
- 2026/06/16 07:20
- de Cuget Liber
- 2026/06/16 07:20
