MAI lansează campania „Niciun examen nu merită un copil pierdut”

MAI lansează campania „Niciun examen nu merită un copil pierdut”

Intertitlu: Articol: În contextul desfășurării examenelor naționale, Ministerul Afacerilor Interne a lansat campania de informare și prevenire „Niciun examen nu merită un copil pierdut. Cea mai mare notă este să știe că ești alături de el!”, un demers care își propune să atragă atenția asupra impactului emoțional pe care această perioadă îl poate avea asupra […]


Citește articolul complet pe Cuget Liber

Alte știri din Cuget Liber