Primăria Municipiului Constanța continuă seria inițiativelor dedicate mediului școlar. În ultimele săptămâni, polițiștii locali au finalizat o campanie amplă de informare desfășurată la Școala Gimnazială nr. 8, adresată elevilor din 18 clase, de la nivelul pregătitor până la clasa a VII-a.Pe parcursul sesiunilor interactive desfășurate în lunile mai și iunie, 458 de elevi și 23 de cadre didactice s-au alăturat reprezentanților Poliției Locale pentru a discuta despre ...
Acțiune specială a Polițiștilor Locali în școli. Sute de elevi constănțeni au fost educați de autorități
- de Cuget Liber
- 2026/06/15 08:15
