Acțiune a polițiștilor la granița BN cu MS: 12 permise luate, pentru viteză, în trei ore!

O acțiune a polițiștilor, la granița județelor Bistrița Năsăud cu Mureș, a lăsat 12 șoferi, pietoni. În doar trei ore, în cadrul acțiunii care avea ca scop combaterea accidentelor rutiere cauzate de viteză, s-au aplicat 31 de amenzi. Șoferii care au circulat în acest weekend, pe DN 15A, au avut parte de o surpriză neasșteptată. […] The post Acțiune a polițiștilor la granița BN cu MS: 12 permise luate, pentru viteză, în trei ore! appeared first on Bistriteanul - Afla primul.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul