Tânăr de 19 ani, reținut după ce a înjunghiat un bărbat

Polițiștii Secției 6 Poliție Rurală Năsăud au dispus astăzi reținerea, pentru 24 de ore, a unui tânăr de 19 ani, din Nimigea de Jos, bănuit de comiterea infracțiunilor de lovirea sau alte violențe și tulburarea ordinii și liniștii publice. Ieri seară, în urma unui conflict spontan, tânărul ar fi agresat fizic un bărbat, aplicându-i mai […] The post Tânăr de 19 ani, reținut după ce a înjunghiat un bărbat appeared first on Bistriteanul - Afla primul.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul