Un tânăr din Viile Tecii a intrat în miez de noapte peste un consătean în casă și i-a luat telefonul, sub amenințarea cuțitului

Un tânăr de 22 de ani de Viile Tecii a fost arestat după ce a intrat în casă peste un consătean și, sub amenințarea cuțitului, i-a luat telefonul. Vineri noaptea, tânărul de 22 de ani a intrat în casa unui consătean și i-a luat telefonul mobil, sub amenințarea cuțitului. Acesta a fost reținut pentru 24 […] The post Un tânăr din Viile Tecii a intrat în miez de noapte peste un consătean în casă și i-a luat telefonul, sub amenințarea cuțitului appeared first on Bistriteanul - Afla primul.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul