FOTO/VIDEO: Mașină intrată în copac, pe Bulevardul Decebal!

Un accident rutier a avut loc în urmă cu puțin timp, pe Bulevardul Decebal. O mașină a intrat într-un copac. La fața locului au ajuns pompierii, un echipaj al Ambulanței și Poliția. Un echipaj de pompieri și un echipaj al Serviciului de Ambulanță Județean intervin la un accident rutier în municipiul Bistrița, pe Bulevardul Decebal. […] The post FOTO/VIDEO: Mașină intrată în copac, pe Bulevardul Decebal! appeared first on Bistriteanul - Afla primul.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul