A comis-o din nou: Tânărul din Bârgău a furat încă o mașină pe care a abandonat-o în Bistrița! Acum e după gratii

Alexandru I. P. a ajuns în arest pentru 30 de zile. Tânărul din Prundu Bârgăului a furat încă o mașină pe care a abandonat-o în Bistrița. Asta, deși era sub control judiciar pentru exact aceeași infracțiune. În 30 septembrie, Alexandru I.P primea control judiciar pentru 60 de zile. Tânărul de 21 de ani din Prundu […] The post A comis-o din nou: Tânărul din Bârgău a furat încă o mașină pe care a abandonat-o în Bistrița! Acum e după gratii appeared first on Bistriteanul - Afla primul.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul