Ambulanță – surprinsă că circula cu ușa deschisă, în apropiere de Dej. SAJ BN: „Urmează să verificăm starea tehnică a sistemului de închidere”

O ambulanță înmatriculată în Bistrița-Năsăud a fost suprinsă weekendul acesta că circula în apropierea orașului Dej, cu o ușă deschisă. Potrivit reprezentanților SAJ, ușa s-a deschis la o denivelare. Starea tehnică a sistemului de închidere a autospecialei urmează să fie verificată. O ambulanță înmatriculată în Bistrița-Năsăud a fost surprinsă circulând cu ușa din spate deschisă, […] The post Ambulanță – surprinsă că circula cu ușa deschisă, în apropiere de Dej. SAJ BN: „Urmează să verificăm starea tehnică a sistemului de închidere” appeared first on Bistriteanul - Afla primul.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul