Un tată și-a uitat copilul în mașină și a plecat la muncă: Canicula i-a fost fatală celui mic/ Este al patrulea caz în câteva zile

Un tată și-a uitat copilul în mașină și a plecat la muncă: Canicula i-a fost fatală celui mic/ Este al patrulea caz în câteva zile

Un tată și-a uitat copilul în mașină și s-a dus la serviciu, iar canicula i-a fost fatală celui mic


Citește articolul complet pe Ziua de Constanta

Alte știri din Ziua de Constanta