Un tată și-a uitat copilul în mașină și s-a dus la serviciu, iar canicula i-a fost fatală celui mic
Un tată și-a uitat copilul în mașină și a plecat la muncă: Canicula i-a fost fatală celui mic/ Este al patrulea caz în câteva zile
- de Ziua de Constanta
- 2026/06/27 09:52
