Tenis de masa Constanta: Bianca Mei-Rosu a adus prima medalie pentru Romania la Campionatul European Under-21 (GALERIE FOTO)

Tenis de masa Constanta: Bianca Mei-Rosu a adus prima medalie pentru Romania la Campionatul European Under-21 (GALERIE FOTO)

Jucatoarea constanteana de tenis de masa Bianca Mei Rosu LPS bdquo;Nicolae Rotaruldquo; ndash; CSM Constanta a adus prima medalie pentru delegatia Romania la Campionatul European Under 21, care este in desfasurare in aceasta perioada in Romania, la Cluj Napoca.Bianca si a asigurat o medalie la dublu feminin, unde evolueaza alaturi de ucraineanca Veronika Matiunina, iar cele doua s au calificat in semifinale. In continuare, Bianca si Veronika vor lupta pentru medalii si mai stralucitoare. Princip ...


Citește articolul complet pe Ziua de Constanta

Alte știri din Ziua de Constanta