Ilie Bolojan, atac dur la PSD la Congresul PNL: Am luat un pacient in coma si am lasat un pacient in stare de recuperare

Ilie Bolojan, atac dur la PSD la Congresul PNL: Am luat un pacient in coma si am lasat un pacient in stare de recuperare

Ilie Bolojan, care isi doreste reconfirmarea in functia de lider al PNL, a chemat toti liderii importanti ai partidului pe scena si apoi a inceput un val de atacuri la adresa PSD. Ilie Bolojan a comparat situatia gasita la intrarea in Guvern cu cea a unui pacient in coma si sustine ca el a lasat un pacient aflat in plina recuperare.Ilie Bolojan si a inceput discursul prin a chema alaturi de el pe scena noua conducere a PNL, conform stiripesurse.ro.rdquo;Echipa alaturi de care imi asum acest proi ...


Citește articolul complet pe Ziua de Constanta

Alte știri din Ziua de Constanta