Un turist francez in varsta de 71 de ani a avut nevoie de ingrijiri medicale dupa ce i s a facut rau in timp ce se afla pe plaja din Eforie Nord, au transmis reprezentantii Salvamar Eforie Nord intr o postare pe Facebook.Potrivit acestora, salvamarii si echipa de prim ajutor au intervenit rapid si i au acordat barbatului asistenta necesara la fata locului.Turistul le a declarat salvatorilor ca nu sufera de afectiuni cronice si nu a dorit solicitarea unui echipaj de ambulanta. Dupa ce si a reveni ...
Știri Constanta: Turist francez, asistat de salvamari pe plaja din Eforie Nord, dupa ce i s-a facut rau
- de Ziua de Constanta
- 2026/06/21 10:06
