Spitalul Municipal Aiud a rămas fără medic cardiolog! Serviciile aferente au fost suspendate: ,,Depunem toate eforturile pentru a remedia situația”

Spitalul Municipal Aiud a rămas fără medic cardiolog! Serviciile aferente au fost suspendate: ,,Depunem toate eforturile pentru a remedia situația” Spitalul Municipal Aiud a rămas fără medic cardiolog! Serviciile aferente au fost suspendate: ,,Depunem toate eforturile pentru a remedia situația” Spitalul Municipal Aiud a transmis, printr-un comunicat publicat pe o rețea de socializare, că serviciile de cardiologie au fost temporar suspendate. Decizia a fost luată deoarece, potrivit mesajului, Spitalul Municipal Aiud a rămas fără un […] Spitalul Municipal Aiud a rămas fără medic cardiolog! Serviciile aferente au fost suspendate: ,,Depunem toate eforturile pentru a remedia situația”


Citește articolul complet pe Unirea

Alte știri din Unirea