Mesajul transmis de Nicușor Dan după întâlnirea cu liderii coaliției de guvernare: ,,Românii au făcut numeroase sacrificii în ultimii ani”

Mesajul transmis de Nicușor Dan după întâlnirea cu liderii coaliției de guvernare: ,,Românii au făcut numeroase sacrificii în ultimii ani” Președintele României, Nicușor Dan, a transmis un mesaj după întâlnirea cu liderii coaliției de guvernare care a avut loc astăzi, 23 septembrie, la Palatul Cotroceni. Mai exact, acesta transmite că în cadrul întâlnirii s-a purtat un dialog ,,necesar și constructiv” în ceea ce privește stabilitatea politică și economică a României. Mai mult decât atât, Nicușor […] Mesajul transmis de Nicușor Dan după întâlnirea cu liderii coaliției de guvernare: ,,Românii au făcut numeroase sacrificii în ultimii ani”


Citește articolul complet pe Unirea

Alte știri din Unirea