Președintele Nicușor Dan, despre reforma administrației: „E nevoie ca în anumite instituții și centrale și locale să plece oameni din sistem”

Președintele Nicușor Dan, despre reforma administrației: „E nevoie ca în anumite instituții și centrale și locale să plece oameni din sistem” Nicușor Dan, despre reforma administrației: „E nevoie ca în anumite instituții și centrale și locale să plece oameni din sistem” „E nevoie ca în anumite instituții și centrale și locale să plece oameni din sistem”, a declarat președintele Nicușor Dan, marți, 30 septembrie 2025, într-o conferință de presă, la Timișoara. „Dacă ne uităm la sistemul […] Președintele Nicușor Dan, despre reforma administrației: „E nevoie ca în anumite instituții și centrale și locale să plece oameni din sistem”


Citește articolul complet pe Unirea

Alte știri din Unirea