Angajații Romsilva nu vor mai primi bonus de pensionare echivalent cu zece salarii: ,,A fost limitat la un singur salariu. Adică normalitate”

Angajații Romsilva nu vor mai primi bonus de pensionare echivalent cu zece salarii: ,,A fost limitat la un singur salariu. Adică normalitate” Angajații Romsilva nu vor mai primi bonus de pensionare echivalent cu zece salarii: Buzoianu: ,,Normalitate” Bonusurile de pensionare pentru angajații Regiei Naționale a Pădurilor – Romsilva au fost reduse la echivalentul unui singur salariu, după ce în contractul colectiv de muncă anterior era prevăzută acordarea a 10 salarii, a anunțat luni ministra Mediului, Diana Buzoianu. […] Angajații Romsilva nu vor mai primi bonus de pensionare echivalent cu zece salarii: ,,A fost limitat la un singur salariu. Adică normalitate”


Citește articolul complet pe Unirea

Alte știri din Unirea