Preşedintele USR Timişoara susţine că Timişoara simte din plin atât lipsa coerenţei demersurilor administrative, cât şi absența unei minime viziuni de dezvoltare din cauza unor „porniri” ale primarului. Într-o notă ironică, USR Timişoara plasează în sfera „performanţelor” modul în care, în ultima vreme, primarul Timişoarei, Nicolae Robu, i-a jignit pe unii dintre cei „care îşi exprimă nemulţumirea faţă de lipsa totală de viziune a domniei sale în administrarea Timişoarei şi care, implicit, suferă de pe urma «performanţelor» administraţiei locale”. Liderul USR Timişoara, Alexandru Cadar, menţionează aici jignirea unor ziarişti, îndemnarea celor care compară Timişoara cu exemple de bună practică... The post USR Timişoara îl acuză pe primarul Nicolae Robu de administrare pompieristică a oraşului first appeared on TIMPOLIS | Stiri News Ziar Timisoara.
USR Timişoara îl acuză pe primarul Nicolae Robu de administrare pompieristică a oraşului
- de Timpolis
- 2018/05/14 00:09
