Primarul Timişoarei, anunţă că Municipalitatea pregăteşte, în aceste zile, licitația pentru contractul de deszăpezire a oraşului în următorii ani. Şi afirmă că toți cetățenii vor avea acces la harta deszăpezirii, de pe telefon sau de pe calculator. “Până acum, am făcut deszăpezirea pe baza contractului încheiat de fosta administrație. Groaznic contract! Bătaie de joc, pur și simplu, la adresa cetățenilor!”, scrie primarul Timişoarei, Nicolae Robu, pe pagina sa de pe o reţea de socializare. Nicolae Robu menţionează, că printre cererile Primăriei care se vor regăsi în noul contract se numără includerea tuturor celor 1200 de străzi din Timişoara, nu... The post Primarul Nicolae Robu: “Toți cetățenii vor avea acces la harta deszăpezirii, de pe telefon sau de pe calculator” first appeared on TIMPOLIS | Stiri News Ziar Timisoara.
Primarul Nicolae Robu: “Toți cetățenii vor avea acces la harta deszăpezirii, de pe telefon sau de pe calculator”
- de Timpolis
- 2018/03/26 01:35
