Un român și un canadian au fost prinși de polițiștii de frontieră constănțeni conducând fără permis

Un român și un canadian au fost prinși de polițiștii de frontieră constănțeni conducând fără permis

Un român și un canadian au fost prinși de polițiștii de frontieră constănțeni conducând fără permisPoliţiştii de frontieră din cadrul Gărzii de Coastă au depistat, în urma controalelor efectuate în zona de competență, un cetățean român și unul canadian care conduceau autovehicule fără a deține permi...Mai mult ...


Citește articolul complet pe Replica

Alte știri din Replica