Prima reacție a lui Fulgy, după ce a ieșit de la Psihiatrie: "Eu sunt bine, mersi, sunt numărul 1 posibil!"

Prima reacție a lui Fulgy, după ce a ieșit de la Psihiatrie: "Eu sunt bine, mersi, sunt numărul 1 posibil!"

Prima reacție a lui Fulgy, după ce a ieșit de la Psihiatrie: "Eu sunt bine, mersi, sunt numărul 1 posibil!"Fulgy, fiul Vioricăi și al lui Ioniță de la Clejani, a fost externat din Spitalul Clinic de Psihiatrie „Alexandru Obregia”, după săptămâni bune de la internare. El a intrat imediat pe TikTok, l...Mai mult ...


Citește articolul complet pe Replica

Alte știri din Replica