Profesorii de la Evaluarea Națională au fost ținuți „ostatici“ și „umiliți“ pentru că platforma online s-a blocat, spun sindicatele

Profesorii de la Evaluarea Națională au fost ținuți „ostatici“ și „umiliți“ pentru că platforma online s-a blocat, spun sindicatele

Profesorii de la Evaluarea Națională au fost ținuți „ostatici“ și „umiliți“ pentru că platforma online s-a blocat, spun sindicateleFederaţiile sindicale din Educaţie reclamă că profesorii din comisiile de examen de la Evaluarea Naţională au fost „umiliţi” şi ţinuţi „ostatici” până la opt ore în şcol...Mai mult ...


Citește articolul complet pe Replica

Alte știri din Replica