Premierul desemnat anunță că se întâlnește cu George Simion: „Este obligatoriu”

Premierul desemnat anunță că se întâlnește cu George Simion: „Este obligatoriu”

Premierul desemnat anunță că se întâlnește cu George Simion: „Este obligatoriu”Candidatul la funcția de prim-ministru, Adrian Veștea, a anunțat luni după-amiază că se va întâlni cu liderul AUR, George Simion, „înțelegând responsabilitatea care îmi revine pentru a pune capăt haosului politic”. Adrian...Mai mult ...


Citește articolul complet pe Replica

Alte știri din Replica