Mai mulți șoferi constănțeni au rămas fără permis, după ce au fost prinși beți la volan

Mai mulți șoferi constănțeni au rămas fără permis, după ce au fost prinși beți la volan

Mai mulți șoferi constănțeni au rămas fără permis, după ce au fost prinși beți la volanÎn perioada 15 – 21 iunie a.c., polițiștii rutieri din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Constanța au desfășurat o acțiune pentru prevenirea accidentelor cauzate de conducătorii auto aflați sub influența ...Mai mult ...


Citește articolul complet pe Replica

Alte știri din Replica