Iranul anunţă că a purtat o ”discuţie scurtă” cu SUA despre dosarul nuclear

Iranul anunţă că a purtat o ”discuţie scurtă” cu SUA despre dosarul nuclear

Iranul anunţă că a purtat o ”discuţie scurtă” cu SUA despre dosarul nuclear Iranul anunţă luni că a purtat o ”discuţie foarte scurtă” cu Statele Unite cu privire la dosarul nuclear iranian, la negocierile din Elveţia, însă subliniază nu este vorba despre ”negocieri”. Esmail Baghai, ministrul de Exte...Mai mult ...


Citește articolul complet pe Replica

Alte știri din Replica