Mai mulți medici de la o clinică privată, suspectați că au decontat consultații fictive. Banii erau împărțiți ca „bonus de performanță“

Mai mulți medici de la o clinică privată, suspectați că au decontat consultații fictive. Banii erau împărțiți ca „bonus de performanță“

Mai mulți medici de la o clinică privată, suspectați că au decontat consultații fictive. Banii erau împărțiți ca „bonus de performanță“17 persoane sunt cercetate într-un dosar al procurorilor DIICOT, pentru fals și înșelăciune cu consecințe deosebit de grave. Suspecții, manageri, doctori și asistenț...Mai mult ...


Citește articolul complet pe Replica

Alte știri din Replica