Ciprian Ciucu a ieșit de la audierile DNA: Sunt nevinovat. Nu-mi dau demisia!

Ciprian Ciucu a ieșit de la audierile DNA: Sunt nevinovat. Nu-mi dau demisia!

Ciprian Ciucu a ieșit de la audierile DNA: Sunt nevinovat. Nu-mi dau demisia!După mai multe ore de audieri, primarul Capitalei, Ciprian Ciucu, a ieșit din sediul DNA. Ciucu a fost audiat trei ore și spune că e nevinovat, că nu-și va da demisia din PNL și că-și va duce mandatul de primar până la capă...Mai mult ...


Citește articolul complet pe Replica

Alte știri din Replica