Doi copii au fost găsiți morți într-o mașină din Franța, în plină caniculăDoi copii de doi și patru ani au fost găsiți morți, luni după-amiază, într-o mașină parcată într-o zonă rezidențială din sudul Franței. Anchetatorii iau în calcul ca decesul să fi fost provocat de temperaturile extreme, în tim...Mai mult ...
Doi copii au fost găsiți morți într-o mașină din Franța, în plină caniculă
- de Replica
- 2026/06/22 20:40
