Doi copii au fost găsiți morți într-o mașină din Franța, în plină caniculă

Doi copii au fost găsiți morți într-o mașină din Franța, în plină caniculă

Doi copii au fost găsiți morți într-o mașină din Franța, în plină caniculăDoi copii de doi și patru ani au fost găsiți morți, luni după-amiază, într-o mașină parcată într-o zonă rezidențială din sudul Franței. Anchetatorii iau în calcul ca decesul să fi fost provocat de temperaturile extreme, în tim...Mai mult ...


Citește articolul complet pe Replica

Alte știri din Replica