A început ședința de învestire a Guvernului Veștea. „Orice secundă fără guvern înseamnă dezastru pentru țară“. Video

A început ședința de învestire a Guvernului Veștea. „Orice secundă fără guvern înseamnă dezastru pentru țară“. Video

A început ședința de învestire a Guvernului Veștea. „Orice secundă fără guvern înseamnă dezastru pentru țară“. VideoȘedința comună a Camerei Deputaților și Senatului pentru votul de învestire a Guvernului Adrian Veștea a început luni seara, după negocieri dificile și calcule parlamentare încă incert...Mai mult ...


Citește articolul complet pe Replica

Alte știri din Replica