A început ședința de învestire a Guvernului Veștea. „Orice secundă fără guvern înseamnă dezastru pentru țară“. VideoȘedința comună a Camerei Deputaților și Senatului pentru votul de învestire a Guvernului Adrian Veștea a început luni seara, după negocieri dificile și calcule parlamentare încă incert...Mai mult ...
A început ședința de învestire a Guvernului Veștea. „Orice secundă fără guvern înseamnă dezastru pentru țară“. Video
- de Replica
- 2026/06/22 19:31
