Bombă! Taxa pe mașini de 200 de lei,pentru anul 2026, impusă de Primăria Constanța, a fost anulată de instanță!

Bombă! Taxa pe mașini de 200 de lei,pentru anul 2026, impusă de Primăria Constanța, a fost anulată de instanță!

Bombă! Taxa pe mașini de 200 de lei,pentru anul 2026, impusă de Primăria Constanța, a fost anulată de instanță! Taxa de ocupare a domeniului public de 200 de lei anual instituită de Primăria Constanța, pentru anul 2026, a fost anulată de magistrații din cadrul Tribunalului Constanța. Decizia nu este...Mai mult ...


Citește articolul complet pe Replica

Alte știri din Replica