Fregata „Regina Maria” a revenit în portul militar Constanța, după participarea la Operația EUNAVFOR MED IRINI! Video Fregata „Regina Maria” – 222, cu un elicopter IAR 330 Puma Naval ambarcat, s-a întors vineri, 19 iunie, la ora 11.00, în portul militar Constanța, după ce a participat, timp de peste...Mai mult ...
Fregata „Regina Maria” a revenit în portul militar Constanța, după participarea la Operația EUNAVFOR MED IRINI! Video
- de Replica
- 2026/06/19 07:45
